Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 00:35

| RSS
Головна | Засідання круглого столу
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comЗасідання круглого столу 


Плутарх сказав: «Якими діти народжуються – не від кого не залежить, але в наших силах зробити їх хорошими через правильне виховання». Ці слова взяли на озброєння педагоги закладу і організували засідання круглого столу, де розглянули питання ефективності роботи з розвитку та вдосконалення читання у дітей із затримкою психічного розвитку.

На засіданні круглого столу завуч школи з навчально-вихованої роботи Наталія Василівна Ткачук розповіла про результати перевірки техніки читання та надала методичні рекомендації щодо подальшого вдосконалення проведення уроків читання.
Психолог закладу Ірина Василівна Мислюк підкреслила, що затримка психічного розвитку – це не хвороба, а індивідуальність розвитку. В своєму виступі вона висвітлила особливості дітей із затримкою психічного розвитку та склала рекомендації для батьків і вчителів щодо виховання, навчання, а, при необхідності і лікування дітей із ЗПР.

Вчитель початкових класів Ольга Дмитрівна Левицька поділилась досвідом роботи над формуванням навичок виразного читання в своїх учнів.

Вчитель української мови та літератури Тетяна Володимирівна Лушпай розповіла про те, як вона працює над вихованням інтересу до читання в учнів середніх класів. Вона наголосила, що одним з шляхів підвищення активності дітей у процесі читання є вдосконалення організації їхньої діяльності. А це осмислення прочитаного, знаходження логічних зв’язків між словами, реченнями, частинами тексту, розкриттям значення нових, незнайомих слів. Підвищенню читацького інтересу сприяють запис до бібліотеки; емоційне читання вчителя у класі; колективне обговорення творів; опис картин природи, опис портретів, вчинків дійових осіб твору; мотивація батьків; привернення уваги до читання за допомогою ілюстрацій; організація читацьких вікторин; інсценізація творів та багато інших цікавих методів і прийомів.

Засідання круглого столу завершилось бурхливою дискусією та обговоренням майбутніх планів навчання вихованців закладу.


 


Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021