Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 18:52

| RSS
Головна | Міжнародний день рідної мови
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Міжнародний день рідної мови

 

    22 лютого у нашому закладі проведено інформаційно-пізнавальну годину «Міжнародний день рідної мови». Її підготувала і організувала вчитель української мови Ірина Іллівна Лунга. Мета заходу – більш активна мотивації учнів до вивчення рідної мови, виховання толерантного ставлення до мов інших народів, почуття патріотизму юних громадян України.

    За допомогою мультимедійної презентації учням розповіли про історію свята, привернення уваги усього світу до мовного питання у кожній державі, української мови зокрема.

    За недовгий час свого існування свято Міжнародного дня рідної мови вже стало традиційним: в Україна його відзначають з 2002 року. Це один з таких днів, коли кожен громадянин має змогу відчути себе частиною великого українського народу, посіяти у своєму серці зернину любові до рідної мови.

    Учні переглянули відео про найцікавіші факти української мови й поділилися позитивними враженнями від отриманої нової інформації.

    Символічним стало виконання школярами пісні «Мова єднання», бо кожен із нас повинен передусім створити у своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб і надбання поколінь – мова.

    Плекаймо нашу мову, поважаймо нашу державу, пишаймося тим, що ми сильна українська нація!

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 

 

    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021