Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:43

| RSS
Головна | День жалоби
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com



 

      День жалоби

 

     6-го лютого вихованці нашого закладу зібрались у світлиці дозвілля для того, щоб вшанувати пам’ять воїнів, загиблих у боях під Авдіївкою. Адже відповідно до розпорядження в.о. голови обласної державної адміністрації Олега Стецевича № 54-р від 03.02.2017, 6 лютого 2017 року оголошено у Чернівецькій області днем жалоби за військовослужбовцями Леонідом Дергачем, Анатолієм Заремським та Марісом Камінським, котрі загинули при виконанні бойового завдання біля міста Авдіївки Донецької області, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

    Тут учні дізнались також про те, що ситуація в зоні АТО серйозно загострилася. Починаючи з 29 січня проросійські сили на Донбасі ведуть масований обстріл Авдіївки та її околиць, а підрозділи ЗСУ на позиціях біля населеного пункту відбили кілька спроб штурму. У зв’язку із загостренням ситуації значно збільшилася кількість людей, що змушені покинути рідні домівки і є внутрішньо переміщеними особами в Україні (ВПО в Україні). Серед внутрішньо переміщених осіб близько 60% – це пенсіонери, 23,1% – працездатні особи, 12,8% – діти та 4,1% – неповносправні особи.

    Частка зареєстрованих ВПО складає 4% від загальної кількості населення країни. Кожна дитина, у тому числі яка прибула без супроводження батьків, інших законних представників, отримує довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» забезпечує влаштування дітей у дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади.

    Невиключно, що такі діти можуть опинитися і в нашому закладі. Через розрив у стосунках з близькими дорослими у дитини можуть спостерігатися негативні зміни поведінки. Тому ми повинні бути готовими проявити співчуття, людяність по відношенню до постраждалих дітей, та надати максимальну допомогу евакуйованим дітям та їх родинам.

   
   
   
   
   

   

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021