Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:14

| RSS
Головна | Надаємо методичну допомогу
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Надаємо методичну допомогу

 

    «Для України запровадження інклюзії — це нагальна потреба не лише дітей з особливими потребами, а й суспільства в цілому. Бо здатність сприймати не таких, як ти самий, – це показник морального здоров’я нації», — зауважила Марина Порошенко на засіданні круглого столу на тему «Інклюзивне навчання в Україні: реалії та перспективи», яке відбулось в жовтні 2015 року в Києві. Захід проходив за ініціативи дружини Президента України та за сприянням Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

    Основна мета заходу – конструктивний діалог та координація спільних зусиль влади й громадськості задля суттєвих змін в розвитку інклюзивної освіти в державі.

    Тому днями, під час весняних канікул, мобільна група педагогів в складі директора закладу Н.В.Ткачук, інструктора слухового кабінету, вчителя-дефектолога Н.Г.Скубак, вчителя-дефектолога Є.С.Бодруг, вчителя початкових класів Ю.С.Курик та психолога І.В.Мислюк в рамках завдань ресурсно-методичного центру здійснила виїзд до м. Кельменці з метою надання методичної допомоги педагогам Кельменецького району, які працюють в умовах інклюзії. На зустрічі були також присутні батьки дітей, що мають знижений слух. Тут були обговорені проблеми вчасного діагностування, навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.

    Зустріч завершилась укладанням договору про подальшу співпрацю закладу з педагогами Кельменецького району, що працюють в умовах інклюзії.

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021