Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:35

| RSS
Головна | Педагогічна практика студентів
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com
Педагогічна практика студентів


В нашому закладі завершилась педагогічна практика студентів 4 курсу Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгоманова зі спеціальності "Корекційна освіта (сурдопедагогіка)", яка здійснювалась в період з 11 лютого по 24 березня 2013 року в 1 – 4 класах школи. Студенти мали можливість випробувати себе на посаді вчителя початкових класів, ґрунтовно ознайомитись із функціональними обов’язками вихователя і вчителя індивідуальної роботи з розвитку слухового сприймання та формування вимови.

Керівництво педагогічною практикою здійснювала викладач кафедри сурдопедагогіки Олена Миколаївна Козлова.

Щодня студенти проводили спостереження за уроками, давали пробні та контрольні уроки з української мови, розвитку мовлення, читання, математики, предмету «Я і Україна», контрольні виховні заняття та контрольні заняття з розвитку слухового сприймання та формування вимови, провели по одному самостійному дню на посаді вчителя та на посаді вихователя в другу половину дня.

На пробних та контрольних уроках були присутніми педагоги школи, заступник директора з навчально-виховної роботи Н.В.Ткачук, які аналізували та оцінювали роботу студентів – практикантів.

Завершилась практика підведенням підсумку на нараді у заступника директора школи і конференцією в он-лайн режимі за участю науковців Інституту корекційної педагогіки та психології під керівництвом  завідувача кафедрою сурдопедагогіки, доктора психологічних наук, професора, Людмили Іванівни Фомічової.
Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021