Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:10

| RSS
Головна | Травневе засідання педагогічної ради
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Травневе засідання педагогічної ради

 

26 травня 2020 року в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2»  було  проведено засідання педагогічної ради школи з проблеми «Результати навчальних досягнень учнів школи за 2019/2020 навчальний рік». Цього разу, у зв'язку з карантином, пов’язаним з пандемією COVID-19, засідання відбувалось в режимі онлайн з використанням сучасних комунікаційних технологій і, зокрема, платформи Zoom. В нетрадиційному засіданні педагогічної ради взяли участь понад 90% педагогів закладу. На засіданні заслухали заступника директора школи з навчально-виховної роботи Р.П.Фустій та голів методичних об'єднань, які доповіли про виконання дистанційної роботи під час карантину. Педагогічна рада заслухала звіт про виконання освітньої програми за 2019/2020 навчального року  та результати навчальних досягнень учнів школи, інформацію директора закладу Н.В.Ткачук, класних керівників про переведення учнів до наступних класів та випуск учнів 9-А та 10-го класів.

Під час спілкування педагогів в онлайн режимі з'ясовувались питання про стан здоров'я учнів та членів їхніх родин, про матеріальний стан малозабезпечених родин та можливості надання їм матеріальної допомоги.

Було також заслухано інформацію секретаря шкільної психолого-педагогічної комісії  О.Р.Бондаренко про затвердження рішення шкільної ППК.

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    

 

    
     
 
     
    
     
 
     
    
     
 
     
   

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021