Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 02:33

| RSS
Головна | Що в імені твоєму?
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

Що в імені твоєму?


Під такою назвою в нашому закладі відбулась презентація проекту учнів 2-го класу під керівництвом вихователя М.І.Стасюк. Допомагали в цьому проекті учні старших класів, які провели пошукову дослідницьку роботу і розповіли про історію імен, що дійшли до нас із сивої давнини або виникли зовсім недавно, є популярними й непопулярними, поширені в усьому світі або тільки серед окремих народів. Чимало гарних імен придумали слов’яни, зміст яких нам зрозумілий, адже вони споріднені з відомими поняттями «світло», «слава», «мир», «надія», «Бог», «любов».

Діти дізнались багато цікавого про імена людей, від чого вони походять, як впливають на долю і характер людини, про те, що ім’я – найвірніший наш друг, адже воно супроводжує людину все життя, міцно переплітається з безліччю справ людського буття.

Вихованці, присутні на заході, брали участь у різноманітних конкурсах, присвячених іменам, відгадували загадки, тлумачили прислів’я і приказки, грали в ігри, присвячені іменам людей: «Цікава математика», «Слово в слові», «Диво квіти», «Імена у назвах квітів», «Імена у назвах міст», «Імена у народних скоромовках», «Імена у народних прикметах», «Склади ім’я», а другокласники підготували пісні, вірші, інсценівки, присвячені іменам людей.

Багато чого навчились діти на цьому заході. Перш за все, з повагою ставитись до самих себе та інших людей, культурі спілкування, гуманної, творчої, соціально активної позиції особистості, змогли значно розширити свій словниковий запас, проявити творчі здібності, підвищити свій інтелектуальний рівень.


Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021