Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 02.03.2021, 20:02

| RSS
Головна | "Найрозумніший" - 2012
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comГра "Найрозумніший" - 2012 


У березні наші старшокласники грали в інтелектуально-розвивальну математичну гру «Найрозумніший», метою якої було узагальнення та систематизація вивченого матеріалу, формування пізнавального інтересу учнів до вивчення математики, розвиток логічного мислення в нестандартних ситуаціях, розвиток культури математичної мови, виховання уваги, кмітливості, активності. І хоча в грі брало участь 12 дітей, готувались до неї і хвилювались всі учні школи. Учасники гри не забули подбати про свій зовнішній вигляд, ошатне вбрання, макіяж та зачіски. Святково прикрашений зал створював урочисту атмосферу.

Гра складалась з трьох турів: 1) Бліцтурнір; 2) Тема; 3) Дуель.

Перший тур був відбірковим. Учасники відповідали на 10 запитань, обираючи з трьох запропонованих одну правильну відповідь, яку оцінювало поважне журі конкурсу. Запитання були цікавими, деколи навіть кумедними та провокаційними. Таким чином до другого туру пройшли 6 учасників.

Другий тур «Тема» складався з 6 частин: «Звичайні дроби», «Натуральні числа», «Раціональні числа», «Геометричні фігури», «Різні запитання», «Сюрприз», кожна з яких містила 6 запитань. Учасникам гра була надана можливість обирати тему за бажанням. Після проведення другого туру залишилось троє учасників гри: Діана Красовська, Сніжана Філіпчук та Наталія Рогович.

В третьому турі конкурсантам було запропоновано 4 теми: «Звичайні дроби», «Подільність натуральних чисел», «Раціональні числа», «Загальні питання». Першим вибирав тему той учасник, який у попередньому турі мав найбільшу кількість балів.

 В перерві між турами відбувались конкурси вболівальників, які також побажали продемонструвати свої знання математики.

І ось, нарешті, журі підбило результати трьох турів і оголосило переможця. Найрозумнішою на цей раз виявилась учениця 7-го класу Сніжана Філіпчук.
Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021