Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 02.03.2021, 19:46

| RSS
Головна | Тиждень безпеки дорожнього руху
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Тиждень безпеки дорожнього руху

 

    Відповідно до статті 11 Закону України «Про дорожній рух», листів Міністерства охорони здоров′я України, Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» з 16 по 22 травня 2016 року проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

    Оперативна нарада з педагогами щодо організації проведення Тижня безпеки дорожнього руху була проведена заступником директора з навчально-вихованої роботи О.Р.Бондаренко 10 травня, де педагоги були ознайомлені з планом заходів. Упродовж тижня класоводами, класними керівниками закладу були проведені класні батьківські збори з питань безпечної поведінки дітей на дорогах, особливості перевезення неповнолітніх автотранспортом. До завершення навчального року класними керівниками, вчителями-предметниками, вихователями на останньому уроці проводяться «п′ятихвилинки» дотримання школярами Правил дорожнього руху, оновлено інформаційні стенди з Правил дорожнього руху в навчальних приміщеннях.

    Упродовж тижня тривав конкурс шкільних газет на тему «Безпека дорожнього руху», діяла виставка дитячих малюнків на тему «Дитинству – безпечні дороги», книжкова виставка в шкільній бібліотеці «Правила для пішохода».

    17 травня в закладі відбулась зустріч з працівником поліції, яка провела профілактичну бесіду щодо дотримання учнями правил дорожнього руху.

    Педагоги Н.Ю.Бачинська та Л.І.Дутчак провели урок з питань безпечної поведінки на дорогах, під час якого учні молодшої школи своїми відповідями на запитання вікторини, миттєвим відгадуванням загадок, перемогами в конкурсах і змаганнях підтвердили знання правил пішохода, правил дорожнього руху.

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021