Чернівецька спеціальна школа №2 - Обласні читання з гуманної педагогіки

Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 17.01.2017, 23:14

| RSS
Головна | Обласні читання з гуманної педагогіки
Меню сайту

Авторизація

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Олександр Скубак,

продюсер, адміністратор

Ніна Скубак,

менеджер, ньюсмейкер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com Треті обласні читання з гуманної педагогіки


31 жовтня відбулися Треті обласні читання з гуманної педагогіки. Тема читань - «Маніфест з гуманної педагогіки – шлях у майбутнє». Від нашого навчального закладу у читаннях і, зокрема, у  роботі їх другої лабораторії, взяла участь вихователь старшої школи Н.Г.Марценюк. Тематика лабораторії складалася з Маніфесту про мету виховання, Маніфесту як перемогти себе та ін. Висвітлювалося таке питання для обговорення, як: «Вихователь допомагає Дитині знайти свій життєвий шлях».
Основою виступу була провідна ідея Духовності та Гуманності, що є змістом та формою, теорією та практикою справжнього сучасного вихователя. До уваги слухачів була представлена сучасна система виховної роботи, над якою працює педколектив нашого закладу: «Школа розвитку особистості з особливими потребами»

Основою, на якій ґрунтується зміст виховного процесу нашого закладу - «Школи розвитку особистості», - є культура в різних її проявах: культура знань, культура здоровя, культура почуттів і спілкування, культура самовизначення.

Результатом виховної діяльності має стати набуття учнями життєвих  компетентностей: навчальної, культурної, здоров’язберігаючої, соціальної, громадянської, інформаційно-комунікативної.

 

Переглянути доповідь

Переглянути презентаціюОфіційні сайти

Відео блок
 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2017