Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:12

| RSS
Головна | Обласні читання з гуманної педагогіки
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

 Треті обласні читання з гуманної педагогіки

 

31 жовтня відбулися Треті обласні читання з гуманної педагогіки. Тема читань - «Маніфест з гуманної педагогіки – шлях у майбутнє». Від нашого навчального закладу у читаннях і, зокрема, у  роботі їх другої лабораторії, взяла участь вихователь старшої школи Н.Г.Марценюк. Тематика лабораторії складалася з Маніфесту про мету виховання, Маніфесту як перемогти себе та ін. Висвітлювалося таке питання для обговорення, як: «Вихователь допомагає Дитині знайти свій життєвий шлях».

 

   

Основою виступу була провідна ідея Духовності та Гуманності, що є змістом та формою, теорією та практикою справжнього сучасного вихователя. До уваги слухачів була представлена сучасна система виховної роботи, над якою працює педколектив нашого закладу: «Школа розвитку особистості з особливими потребами»

Основою, на якій ґрунтується зміст виховного процесу нашого закладу - «Школи розвитку особистості», - є культура в різних її проявах: культура знань, культура здоровя, культура почуттів і спілкування, культура самовизначення.

Результатом виховної діяльності має стати набуття учнями життєвих  компетентностей: навчальної, культурної, здоров’язберігаючої, соціальної, громадянської, інформаційно-комунікативної.

 

Переглянути доповідь >>

Переглянути презентацію >>

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021