Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:10

| RSS
Головна | Європа без кордонів
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Європа без кордонів

 

    16 квітня вчитель історії Р.П.Фустій з метою поширення та розповсюдження інформації про європейські країни та їх культурну спадщину, залучення учнів до спільної діяльності з вивчення історії, культури країн Європи, розвитку навчального та творчого потенціалу, виховання національної самосвідомості провела з учнями старших класів гру-подорож «Європа без кордонів».

    Тут старшокласники закріпили свої знання про європейський континент, розширили знання про Європейський Союз, як економічний та політичний союз незалежних держав, створення якого було задумано для того, щоб більше ніколи не повторилися масові вбивства та руйнації, що відбулися під час Другої світової війни. Вперше цю ідею запропонував Міністр закордонних справ Франції Роберт Шуман 9 травня 1950 р. цей день став днем народження Європейського Союзу.

    Свої знання про країни Європейського Союзу учні закріпили під час проведення вікторини на вказану тематику, під час проведення ігор «Відгадай місто», «З якими країнами межує Україна?», «Відгадай країну за малюнком».

    На завершення заходу всі учні висловили побажання ще більше дізнатись про країни Європейського Союзу, здійснити туди подорож та, врешті решт, разом з усією Україною жити в Європейському Союзі.

 

    
   

     
    
     
    
     
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021