Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:10

| RSS
Головна | Відзначаємо День міста
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Відзначаємо День міста

 

    Учні комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» разом з усіма чернівчанами святкували День міста. Вихованці нашого інтернату, діти з різних куточків Буковини, - разом з вихователем Ярославою Федик відвідали заходи, що відбувались на площах та вулицях міста.

    Діти також вирішили приєднатися до благодійної акції допомоги воїнам АТО, що відбувалась в Чернівцях з нагоди відзначення Дня міста. До цієї акції вони готувались заздалегідь: виготовляли різні поробки, вишивки, листівки, які передали волонтерам Громадського об’єднання Координаційний штаб «Буковина – українському війську» для продажу на благодійному ярмарку.

    Батьки наших учнів також не залишились осторонь. Разом з дітьми вони заготовили домашню консервацію, яку, як маленьку частиночку свята і теплоти дитячих сердець, передали воїнам АТО. Нехай ці маленькі знаки уваги зігрівають наших воїнів в непогоду і нелегкі будні війни.

    Сподіваємось, що наша, хоч і невелика, підтримка наближає мир в Україні! Вона так потрібна нашим захисникам на передовій! Разом ми – сила! Слава Україні!

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021