Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:21

| RSS
Головна | Ми любимо спорт!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Ми любимо спорт!

 

    26 жовтня у нашому закладі за сприяння Чернівецького обласного відділення Національного Олімпійського комітету відбувся Олімпійський урок на тему: «Історія олімпійського руху», який провів член Чернівецького обласного відділення НОК Ярослав Петрович Галан.

    Захід організували тренер «Інваспорту» зі спортивного орієнтування, майстер спорту СРСР Андрій Анатолієвич Слобожанінов та викладач фізичної культури нашого закладу майстер велосипедного спорту Альберт Олександрович Фукс.

    На заході діти дізнались багато цікавого про виникнення олімпійського руху, мали можливість поспілкуватися з чемпіоном Європи та світу з бігу на 1500 м, кращим спортсменом України 2006 року, головою Чернівецького обласного відділення НОК України Іваном Тарасовичем Гешко та членом обласного відділення НОК, майстром спорту зі спортивного орієнтування Миколою Володимировичем Кочубеєм.

     Волонтери Чернівецького обласного відділення НОК роздали дітям пам'ятні подарунки.

    Директор школи Наталія Василівна Ткачук у своєму виступі відмітила, що наші учні дуже люблять і поважають спорт. Серед випускників нашої школи а також серед тих, хто нині навчається в закладі є переможці Всеукраїнських змагань з таких видів спорту, як шахи, легка атлетика, спортивне орієнтування, настільний теніс, велоспорт, вільна боротьба. Великі надії подають наші юні спортсмени, підростаюче покоління олімпійців.

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    

 

    
     

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021