Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:33

| RSS
Головна | Ми вчителя возвеличимо до Олімпу
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comМи вчителя возвеличимо до Олімпу


        10 лютого в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» з великим успіхом пройшла презентація-імпреза  педагогічного проекту «Ми вчителя возвеличимо до  Олімпу».

    

          Чимало гарних слів сказано про педагогів. Вони - мудрі, великодушні, в деякій мірі жертовні.  Свою любов, тепло сердець, життєву мудрість дарує вчитель вихованцям. Учителі - це Істина і Серце, Совість і  Благородство. Вони – ті, що торують шлях і художники життя.

    

А вчитель, який працює з дитиною, що має обмежені можливості здоров’я, напевно, в багато разів повинен бути більш терпимим  та уважним до своїх вихованців. Він повинен відчувати кожного учня, навчитися бачити  і цінувати в дитині ту неповторну індивідуальність, допомогти їй самоствердитися і, що найважливіше,  позбавитися комплексу меншовартості.

Любов і повагу учнів не можна заслужити, лише озброївшись сучасними методиками, новими технологіями, концепціями. Потрібна ще й нелегка праця душі, розуму і серця.

Педагоги нашого закладу – добрі, милосердні, чесні і порядні. Вони – творителі світла і добра.  Їх творчість – безмежна. Вони – справжні професіонали та  митці. 


 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021