Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:07

| RSS
Головна | Життя - це наш безцінний скарб!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Життя - це наш безцінний скарб!

 

    25 січня у Комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбувся навчально-виховний захід для учнів старшої школи на тему «Життя - це наш безцінний скарб. Тож не залиш його без барв!», який підготувала і провела вчитель хімії Я.О. Ловчинська.

    Заняття проведено у формі тематичної вікторини з елементами бесіди. Мета заняття реалізовувалася у освітніх, ціннісно-орієнтаційних та стумулуючо-дійових площинах, а саме: узагальнення, систематизація та повторення знань з теми «Правила дорожнього руху», наочне засвоєння дорожніх знаків та дорожньої розмітки, засвоєння загальної пам’ятки з безпеки дорожнього руху, ознайомлення зі статистикою по ДТП в Україні та світі; виховання бережливого ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих, виховання почуття обов’язку перед суспільством та перед самим собою, виховання культури спілкування; розвиток логічного мислення, пам’яті, творчих умінь та навичок, підвищення активності учнів, руйнування індивідуальних бар’єрів у спілкуванні, сприяння підвищенню інтересів до колективних заходів та зміцнення класного колективу, стимулювання пізнавальної діяльності учнів.

    Учасники заходу були поділені на команди, члени яких виборювали право бути найкращими. За ходом змагання пильно стежило спеціальне журі. Протягом вікторини відбувся конкурс капітанів «Мозковий штурм», конкурс пантоміми «Свисток», дорожній міні-практикум «Морський бій», творчий конкурс «Всліпу».

    Закінчився захід підведенням підсумків конкурсів і оголошенням переможців змагань. Всім учасникам вікторини, а також глядачам – представникам усіх класів нашої школи   Яна Олегівна вручила пам’ятки  «Безпека дорожнього руху».

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021