Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 02:46

| RSS
Головна | Зустріч зі студентами
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Зустріч зі студентами

 

    18 вересня відбулась ознайомлювальна зустріч студентів педагогічного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича з учнями та педагогами комунального закладу «Чернівецька спеціальна ЗОШ-інтернат №2».

    З вступним словом до присутніх звернулась кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича Оксана Євгеніївна Гордійчук.

    Екскурсію по закладу, презентацію відремонтованих, новооздоблених приміщень, класів, кабінетів провела директор школи Наталія Василівна Ткачук.

    Гості побували на ранкових зустрічах з учнями та класоводом Юлією Сергіївною Курик у 2-А класі, побачили фрагмент уроку читання у 3-му класі для дітей з порушеннями слуху, який провела Світлана Олександрівна Процюк, спостерігали як граються у дидактичну гру «Овочі» учні 2-Б класу разом зі своєю вчителькою Оксаною Романівною Бондаренко, познайомились з дітьми, які мають наскрізні порушення розвитку (аутизм) та їх класоводом Наталією Юріївною Бачинською, відвідали фрагмент уроку з позакласного читання у класовода 4-го класу Ольги Дмитрівни Левицької «Осіння квітка, яка мені подобається».

    Студенти зустрілись також з учнями старших класів. Тут вони побачили дорослих, самостійних, впевнених у собі юнаків та дівчат, які мріють про продовження освіти у спеціальних та вищих навчальних закладах.

    Під час цих зустрічей майбутні педагоги мали можливість порівняти перші кроки первачків, учнів початкових класів з досягненнями старшокласників і оцінити титанічну працю, вклад педагогів у становлення особистостей дітей з особливими освітніми потребами.

 

  

     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
 
  
     
  
     
  

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021