Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:01

| RSS
Головна | Екологічне виховання
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Екологічне виховання

 

    Однією з найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини з природою. Важливим аспектом у вирішенні проблеми збереження природних ресурсів є освіта людей в області навколишнього середовища, екологічне виховання всього населення, а особливо підростаючого покоління. Екологічна проблема виростає в проблему перетворення стихійного впливу людей на природу, в свідомо, цілеспрямовано, планомірно розвиваючу взаємодію з нею. Така взаємодія може бути здійснена при наявності в кожній людині достатнього рівня екологічної культури, екологічної свідомості, формування яких починається з раннього дитинства і продовжується все життя.

    Тому в нашому закладі систематично проводяться місячники екологічного виховання, ціннісного ставлення до природи під гаслом «Доля планети в наших руках». Так, 15 лютого вчитель біології Н.Г.Марценюк провела з учнями старших класів інтелектуальний ринг «Подорож країною царя морських стихій Нептуна», під час якого учасники рухались у напрямках: «Привітання команд», «Подорож по гаванях», «Конкурс «Розумнички», «Цікаві факти про риб», «Конкурс капітанів», «Домашнє завдання (конкурс приказок)», «Конкурс «Загадаю – відгадай», «Конкурс «Перевір себе», «Конкурс «Хто цікавіший», «Конкурс «Веселий художник». Тут учасники змагань двох команд мали можливість продемонструвати свої знання про життя мешканців морських стихій та небезпеки, що чатують на них у морських глибинах, необхідність допомоги людей в захисті своїх менших братів – жителів океанів та морів.

    22 лютого вчитель хімії Яна Олегівна Ловчинська провела загальношкільний захід на тему «У світі полімерів», де діти ознайомились з поняттям «полімери», їх широким застосування в нашому повсякденні та неоднозначним впливом на забруднення оточуючого середовища. Шкідливий вплив полімерів на Матінку Природу, сестру Воду і братика Лісуса старшокласники продемонстрували під час інсценізації «Казочки хімічної про проблеми екологічні», негативні  герої якої Цар Полімер, Поліетилен, Пластик, Каучук та Пінопласт хотіли заволодіти світом і охопити всі сфери життя людства. Але Діти з Майбутнього (тобто учні нашої школи) помирили Хімічні Полімери з Природою і визволили з полону Матінку Природу, сестру Воду та братика Лісуса.

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021