Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Субота, 21.07.2018, 15:16

| RSS
Головна | Запрошуємо навчатися до нас
Меню сайту

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

Запрошуємо Вашу дитину на навчання до нашої школи!

 

Шановні батьки! Адміністрація та педагогічний колектив запрошує Вашу дитину на навчання до комунального закладу «Чернівецька загальноосвітня спеціальна школа-інтернат № 2». Відповідно до наказу  головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 07.09.2010 р. № 105 «Про розмежування функцій щодо набору дітей та комплектування класів Чернівецьких спецшкіл-інтернатів №1, 2» в нашій школі навчаються діти, що мають ІІ, ІІІ, ІV ступінь туговухості або приглуховатість за програмою загальноосвітньої школи, по закінченні якої отримують атестат про середню освіту. Більшість випускників за бажанням продовжує навчання в середніх спеціальних навчальних закладах України, технікумах і училищах. Деякі випускники нашої школи здобули вищу освіту і працюють у нас вчителями і вихователями.
 

   

Навчальний процес в нашій школі спрямований на розвиток мови слабочуючої дитини, опираючись на залишки слуху. Вчителі-дефектологи, які мають спеціальну освіту працюють над формуванням та виправленням вимови дітей. Наповнюваність класу (6 – 8 чоловік) дає можливість вчителям більше працювати з кожною дитиною окремо.
 

В позаурочний час діти розвивають свої творчі здібності на заняттях гуртків вишивки хрестом, бісером, художньої обробки деревини, жестової пісні, виготовлення м’якої іграшки, комп’ютерного і танцювального. Наші учні є неодноразовими призерами обласних та республіканських конкурсів дитячої творчості, спортивних змагань.
 

   

    Перебування дитини в школі безкоштовне. При цьому дитина отримує підсилене  4-разове харчування вартістю 35 грн. на добу, яке оплачує держава. Батьки отримують пенсію на дитину. В закладі є дошкільний відділ, тобто садочок, до якого приймаються діти віком від 3 років. Тут малюків готують до навчання в школі.  
 

   
   
   

 

Адреса школи:  58001, м. Чернівці, вул. Гете, 1 (позаду драматичного театру ім. О.Кобилянської, що на Театральній площі).
 

 

Директор школи: Наталія Василівна Ткачук.  Тел.: (03722) 52-67-36

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Тетяна Володимирівна Лушпай.  Тел.: (03722) 52-67-28.
Заступник директора з виховної роботи: Людмила Михайлівна Мельник. Тел.: (03722) 52-67-28.
Інструктор слухового кабінету: Ніна Григорівна Скубак.  Моб. тел. 0506856297


 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2018