Чернівецька спеціальна школа №2 - Святкуємо ювілей Ольги Кобилянської

Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 20.01.2017, 13:57

| RSS
Головна | Святкуємо ювілей Ольги Кобилянської
Меню сайту

Авторизація

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Олександр Скубак,

продюсер, адміністратор

Ніна Скубак,

менеджер, ньюсмейкер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

Святкуємо ювілей Ольги Кобилянської   


Відповідно до заходів, у рамках тижня літератури рідного краю «Царівна української літератури», до 150 річниці з дня народження нашої славетної землячки Ольги Кобилянської, 27 листопада 2013 року в Комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» було проведено єдиний урок, присвячений творчості видатної письменниці Ольги Юліанівни Кобилянської «Славетна дочка буковинського краю».

Під час презентації діти гортали сторінки життєво-творчого шляху письменниці, переглянули фотоматеріали музею, зачитували уривки з творів, які відображали життя буковинського народу на початку ХХ століття, відповідали на запитання вікторини. За результатами проведеного заходу учні виявили бажання відвідати музей-садибу Ольги Кобилянської.

Урочистим завершенням заходу стало покладання квітів до пам’ятника біля музично-драматичного театру ім.. О.Кобилиянської.

Протягом тижня заплановано перегляд кінофільмів за творами письменниці «Вовчиха», «Царівна», «У неділю рано зілля копала»…

Приємно було відзначити, що у 10 класі нашого закладу навчається учень, який виявився земляком Ольги Кобилянської. Він з сім’єю проживає у с. Димка, що особливо піднесло його почуття гордості за свою «маленьку» батьківщину.


Офіційні сайти

Відео блок
 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2017