Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:44

| RSS
Головна | Зустріч з педагогами Кельменеччини
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Зустріч з педагогами Кельменеччини

 

   Інклюзивна освіта – гнучка індивідуалізована система навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку в умовах масової загальноосвітньої школи. Навчання відбувається за індивідуальними навчальними планами та забезпечується медико-соціальним та психолого-педагогічним супроводом. Інклюзивна освіта передбачає створення освітнього середовища, яке б відповідало потребам і можливостям кожної дитини, незалежно від особливостей її психофізичного розвитку. Все це потребує додаткових знань у педагогів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії.

    Тому в рамках роботи ресурсно-методичного центру та відповідно до договору про співпрацю з педагогами Кельменецького району, що працюють в умовах інклюзії, 8 грудня в нашому закладі відбулась зустріч з вчителем української мови та літератури, класним керівником 5-го класу, де навчаються слабочуючі учні, М.І.Олійник та психологом С.В.Корней опорного закладу – Кельменецького ліцею.

    Гості відвідали уроки, індивідуальні заняття, де вони мали можливість ближче ознайомитись з методикою роботи з учнями, що мають знижений слух, в робочій обстановці обговорили проблеми, які виникають у них в процесі роботи зі слабочуючими дітьми в умовах інклюзії та домовились про подальшу співпрацю з педагогами нашого навчального закладу.

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021