Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 18:24

| RSS
Головна | Місячник екології
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Місячник екології

 

    В рамках місячника ціннісного ставлення до природи у Комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» проведено низку заходів, серед яких – тематичні лекції, виховні заходи, виставки дитячих робіт, конкурси.

    Так, вчитель біології Н.Г. Марценюк провела бесіду з учнями старшої школи на тему «ВІЛ/СНІД. Ти повинен це знати!». А вчитель хімії Я.О. Ловчинська для учнів 4-х – 6-х класів організувала виховний захід «Екологія нашої планети».

    Серед вихованців нашого закладу пройшов конкурс читців «Таємниці природи», в якому взяли участь учні 1-10-х класів. Діти розповідали про значення природи в житті людини, про те, як потрібно берегти і цінувати природу рідного краю, природу нашої планети.

    За результатами конкурсу перше місце здобув учень 6-А класу Сашко Гриненко. Друге місце вибороли учні першого класу Аліна Бойчук та Дмитро Николайчук. Третє місце поділили між собою Софія Купшан і Настя Терещенко з 4-Б класу, Дарина Бойчук з 5-го класу та Каріна Булига з 9 класу. Адміністрація закладу нагородила переможців подарунками.

    Упродовж місячника екології в коридорах школи діяла виставка учнівських плакатів під гаслом «Екологічною стежиною нашого краю».

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021