Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 00:29

| RSS
Головна | Місячник екологічного виховання
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comМісячник екологічного виховання


Листопад місяць у нашому закладі був присвячений екологічному вихованню і пройшов під гаслом «Майбутнє планети залежить від нас».

 В рамках місячника вихователями закладу проведено бесіди на тему: «Рости – виростай, про природу дбай», класними керівниками – години спілкування на тему: «Екологічні проблеми Буковини». Протягом місячника  у шкільній бібліотеці діяла книжкова викладка «Будь природі другом». 

Своє розуміння проблеми збереження нашої зеленої планети, своє ставлення до природи діти відобразили в плакатах, які вони представили на конкурсі плакатів на тему «Бережімо природу» та виставці дитячих виробів з природничого матеріалу.Особливо запам’ятався дітям загальношкільний захід «Найкраща музика – жива природа», проведений молодою вихователькою Л.Ю. Вепрейчук, їй допомагали ведучі – учні 3 – 4 класів. Діти ретельно готувались до цього заходу, вивчили вірші про Землю та джерело життя на Землі – воду, повітря, підготували малюнки до теми, випустили стінгазету. Захід завершився іграми і конкурсами, під час яких діти продемонстрували свої знання законів природи та готовність оберігати довкілля від забруднення.

Не менш цікавим був і загальношкільний демонстраційний захід на тему: «Хай планета наша чиста розцвітає людям на добро», проведений вихователькою М.І. Стасюк, під час якого учні здійснили заочну подорож хвойними, змішаними, листяними лісами, де на них чекали пізнавальні хвилинки, ігри, ребуси, кросворди, прислів’я, вислови про природу та бережливе ставлення до неї.

Годину спілкування з учнями старших класів на тему «Про що говорять квіти» організувала вихователь Л.П. Шундіна, під час якої вихованці поглибили свої знання про квіткове багатство природи, ознайомились з квітами – народними оберегами, вчились висловлювати свою почуття мовою квітів, дізнались, як правильно підготувати квітковий подарунок, ознайомились з легендами, віршами, піснями, творами образотворчого мистецтва, присвяченими квітам, тобто вчились розуміти прекрасне через сприймання довколишньої природи, навчались гуманному ставленню до неї.

На завершення місячника діти виступили з ініціативою провести трудовий десант «Школа – наш рідний дім, ми – господарі в нім», чим підтвердили сформованість своєї екологічної компетентності, розуміння цінності збереження здоров’я довкілля як основи збереження здоров’я людини в нім, прагнення розвивати інтерес до екологічних знань та гуманне ставлення до оточуючого нас довкілля.  

    

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021