Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:54

| RSS
Головна | Нас атестовано на відмінно!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comНаш заклад атестовано на відмінно!

   

Від імені батьківського комітету комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» звертаємося з листом-подякою до головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації за високу оцінку стану організації всіх ланок навчально-виховного процесу, яку отримала школа-інтернат за результатами державної атестації, що проводилася в  лютому 2011 року.

Незважаючи на те, що в наших родинах виховуються діти, які в силу різних обставин, мають вади слуху, а отже і мовлення, ми вболіваємо за  школу в якій створені належні умови для навчання, корекції розвитку, виховання кожної проблемної дитини.  Наш біль розуміють всі педагоги та працівники даного закладу, навколо кожного учня створено атмосферу затишку, спокою, любові, захищеності. Для всіх діток віком від 3 до 17 років  Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2 стала рідною домівкою, а всі працівники мудрими наставниками та порадниками. Наші діти  не тільки навчаються розуміти світ звуків, долучаються до навчання та праці, роблять перші кроки у світ людського спілкування та взаємин. Вони вчаться жити, не відчуваючи  внутрішнього болю, вчаться вірити в свої можливості. А будь-яка людина, особливо дитина, відчуває себе повноцінною та щасливою тільки тоді, коли вона виховується в любові, коли вона живе активним щоденним життям, коли вона чує тепле обнадійливе слово дорослого, який вірить в її можливості. 

    

Завдяки  професіоналізму і високим людським якостям всіх працівників школи-інтернату, наші діти, всупереч всім життєвим обставинам, щасливі, творчі та успішні. В їх серцях жевріє любов до ближнього, співчуття та бажання допомогти слабшому, надія на щасливе майбутнє. 

Божої ласки, здоров’я та щастя зичимо всім працівникам освіти Буковини, ми, вдячні батьки.

Віримо, що ваша наполеглива, жертовна праця на користь дитини з обмеженими можливостями, ваш внесок в індивідуальний розвиток кожного учня дадуть щедрі та багаті на добро ужинки.

Віри, надії, любові.


Голова батьківського комітету 
школи-інтернату

Косован Л.А.


Члени батьківського комітету:


Бучковська С.А.

Запаранюк   О.К.

Дячук Л.Я.

Панаетов Д.В.


Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021