Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:20

| RSS
Головна | Наш внесок у реабілітацію воїнів АТО
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

    Наш внесок у реабілітацію воїнів АТО

 

    Воїни... Волонтери... Це люди, які тримають мир в нашій країні на своїх плечах. Завдячуючи невтомній праці об’єднання волонтерів «Буковина - українському війську» за адресою Мусоргського, 2 було відремонтовано та обладнано, як на медичному, так і на побутовому рівні, Чернівецький реабілітаційний центр для бійців АТО.

    Ця важлива подія не залишила осторонь і наш педагогічний колектив, оскільки ми співпрацюємо з даним волонтерським об’єднанням з перших днів його заснування. Педагоги закладу систематично передавали кошти на потреби нашої армії. Спільно з волонтерами проводили зустрічі з захисниками Вітчизни, реалізовували учнівські проекти патріотичного спрямування.

    Тому і цього разу педагогами 7-х класів С.О.Боднарюк, М.І.Вахніцькою, Я. І.Федик, Л.В.Бєловою, за сприяння завуча з виховної роботи Л.М. Мельник, профорга школи Л.В. Ключевської та вчителя трудового навчання Н.Б. Борладян було запропоновано облаштувати у реабілітаційному центрі куточок з вишитими дитячими роботами. Саме їх споглядання воїнами АТО, які проходять реабілітацію у центрі, бачення того, що це - прояв дитячої любові та вдячності, повинно створювати позитивний настрій та пришвидшувати одужання захисників Вітчизни. Тим більше, що наші вихованці – діти з особливими потребами.

    А від всього педагогічного колективу на чолі з директором закладу Н.В.Ткачук для волонтерів та бійців АТО представники нашої школи подарували торт - як скромну подяку за їхню невтомну працю в ім’я великої Перемоги України над ворогами.

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 

 

    
     
 
     
    
     
    

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021