Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 18:34

| RSS
Головна | 23 лютого - День Захисника Вітчизни
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com23 лютого - День Захисника Вітчизни 

   

23 лютого у нашому закладі проводився захід, приурочений Дню Захисника Вітчизни, на який до нас завітали наші шефи – працівники Відділу Державної служби охорони при УМВС України в Чернівецькій області.


    


День Захисника Вітчизни уособлює такі прекрасні людські якості, як доблесть і мужність. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто стоїть сьогодні на варті незалежності держави. У цей день традиційно вшановуємо усі покоління, які демонструють приклади вірності і героїзму, захищаючи Вітчизну.


    


З широко відкритими очима та щирими посмішками зустріли наші вихованці 40 гідних, мужніх людей у погонах і від щирого серця подарували їм вірші, танці та пісні у жестовому виконанні.

Теплі слова привітання та низький уклін від усього педагогічного колективу передала гостям берегиня нашої шкільної родини – директор школи Г.А.Торська.


    


Наші шефи, – працівники служби охорони, не тільки виконують свій обов’язок перед державою, а й завжди з відкритим серцем і любов’ю  приходять до нас та наших вихованців. Ось і сьогодні начальник відділу Державної служби охорони Василь Радулович Патраш від імені гостей подякував дітям за зворушливі виступи і передав у подарунок настільні ігри, набори для вишивання, спортивний інвентар.

Гості зі сльозами на очах покидали святковий зал і дітей, серця яких були переповнені любов’ю і вдячністю до тих, хто дає їм можливість спокійно і затишно жити у гарній, великій, незалежній державі.Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021