Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:32

| RSS
Головна | Заповіді людяності
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Заповіді людяності

 

    Що таке людяність, милосердя? Що означає бути добрим, ввічливим, скромним, працелюбним? Що потрібно для того, щоб безкорисливо чинити добро та милосердя. Як зробити так, щоб у людини виникла потреба робити добро, не чекаючи винагороди? Як навчитися співчувати та приходити на допомогу людям у найважчі хвилини їхнього життя?

    Ці та інші проблеми цікавлять також і учнів нашого закладу – учнів з особливими освітніми потребами. Тому вихователь 8-Б класу М.І.Вахніцька провела годину спілкування зі старшокласниками закладу на тему «Заповіді людяності», де мова йшла про внутрішній світ людини, про найсвятіші людські почуття, без яких не може бути красивою і досконалою Людина. Тут учні закладу ознайомились з поняттями «Людяність», «Заповідь», «Доброта», «Милосердя», «Скромність», «Ввічливість», «Працьовитість».

    Своє розуміння цих понять учні висловлювали через розігрування інсценівок, читання та тлумачення легенд, притч, прислів'їв, розв'язування моральних задач. Вчилися вести діалог, гралися в ігри «Мікрофон», «Хто знає більше ввічливих слів?»

    На завершення заходу діти прийшли до висновку, якими треба бути, щоб тебе поважали і записали на листочках заповіді, за якими добре жити. З цих листочків виросло велике «Дерево мудрості», яке, ми сподіваємося, не всохне, а пустить глибоке і міцне коріння в душах наших вихованців.

На одинці з собою роби так, як ти робив на людях.

Не лінуйся.

Добросовісно виконуй свої обов'язки.

Будь ввічливим.

Будь скромним.

Поважай працю батьків, вчителів.

Будь правдивим і чесним.

Захищай молодшого і слабшого від себе.

Роби добро!

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021