Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 02:03

| RSS
Головна | Стан викладання математики
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

 

Стан викладання математики

 

Відповідно до річного плану роботи школи, перспективного плану контролю за станом викладання навчальних дисциплін в закладі, адміністрацією спільно з членами динамічної групи педагогів впродовж жовтня-грудня 2012/2013 навчального року вивчався стан викладання математики в школі.

Підводячи підсумки контролю, з аналітичною доповіддю на січневому засіданні педагогічної ради виступила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Наталія Василівна Ткачук.

   
   
   

В рамках вивчення даного питання паралельно шкільною комісією з моніторингу проведено: дослідження рівня сформованості елементарних математичних навичок у малюків дошкільного віку (за результатами роботи на заняттях з ФЕМУ), якості навчальних досягнень учнів 3-9 класів з математики (за результатами контрольних замірів), здійснено перевірку обчислювальних навичок учнів початкової школи та 5-6 класів (наказ від 30.10.2012 №114-О).

   

Основна увага перевіряючих акцентувалася на дотриманні педагогами дошкільних груп, початкової школи та тих, які викладають математику в основній школі, державних вимог до змісту, обсягу навчальних програм та рівня навчальних досягнень учнів. В ході перевірки вивчалася також робота педагогів з ведення шкільної документації. З цією метою було перевірено класні журнали, календарно-тематичні та щоденні плани, робочі зошити учнів, зошити для контрольних робіт (наказ від 28.11.2012 №128-О).

Членами динамічної групи, відповідно до наказу від 10.09.2012 № 86-О «Про організацію контролю за станом викладання, вивченням рівня навчальних досягнень  школярів з математики», здійснено аналіз навчально-методичного забезпечення викладання математики в закладі.

Впродовж І семестру, з метою детального вивчення стану викладання  математики, дослідження якості навчальних досягнень школярів адміністрацією закладу відвідано6 53 уроки (з них 6 демонстраційних); 16 самопідготовок; 4 позакласні заходи з математики (в тому числі захист учнівського проекту в 9 класі).

Результати перевірки показали, що вчителі математики С.М.Ткачук, Н.Б.Борлодян, класоводи Ю.С.Курик, С.О.Процюк, О.Р.Бондаренко, К.С.Чепіль,  Л.А.Аузяк, О.Д.Левицька мають високу професійну підготовку, якісно володіють як методикою викладання свого предмету, так і специфікою роботи з дітьми, які мають вади слуху та затримку психічного розвитку.

Захоплюючими для учнів основної школи стали позакласні математичні заходи: вікторина між учнями 5 і 6 класів «Лабіринтами країни Математики» (С.М.Ткачук, Н.Б.Борлодян) та  математична гра «Найрозумніший» (С.М.Ткачук). 

   

Важливе місце в роботі з малюками дошкільного віку надається педагогічному керівництву з боку вихователя. Завдяки систематичній роботі вихователів Л.І.Проц, І.Д.Петровської, Г.Я.Маньковської та Л.В.Ступак діти дістають елементарні уявлення про множину, число, відношення розмірів, про найпростіші геометричні фігури, вчаться орієнтуватись у часі та просторі. Вони оволодівають обчисленням, класифікують предмети за назвою, певною ознакою, будують серіаційний ряд, опановують вимірюванням лінійних і об’ємних розмірів за допомогою умовної мірки, встановлюють кількісні відношення між числами – цілим і частиною.

Суттєва увага в закладі приділяється  фаховому зростанню молодих фахівців. З практичними  рекомендаціями  познайомила педагогів дошкільних груп та підготовчих класів вихователь-методист Л.І.Проц під час проведення  консультації з проблеми «Дидактичні ігри та вправи з логічним навантаженням на заняттях  та поза ними».

 

 

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021