Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 00:45

| RSS
Головна | День довкілля-2014
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com
 

День довкілля - 2014

 

      Не зважаючи на дощову погоду, з гарним настроєм долучилися до екологічної акції з прибирання та благоустрою пришкільної території учні, педагоги, обслуговуючий персонал  комунального закладу  «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2». Від Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації колектив закладу підтримала головний спеціаліст І.Ю.Ісопенко

      На виконання запланованих заходів, здійснено прибирання всіх господарських приміщень, шкільного подвір’я, спортивного майданчика. В класах та спальних приміщеннях, на сходових клітинах та харчоблоці  помито вікна. Збагачено озеленення шкільних коридорів, класних та спальних приміщень. Біля центрального входу  скопано клумби, насаджено квіти та декоративні рослини, побілено дерева та бордюри. Діти разом з дорослими висадили квіти в переносних чашах біля вхідних дверей.
 

         

      Напередодні, технічним персоналом школи-інтернату прибрано територію в районі скверу  на розі вулиць Пирогова, Тургенєва та Харківської, яку закріплено за закладом.  Висаджено дерева та кущі,  вивезено все зібране сміття.

      Створення належних умов утримання, навчання і виховання учнів – стержень роботи колективу нашого закладу. Для дітей школа стала рідною домівкою, де її мешканці роблять перші кроки у світ людських взаємин. Кожен працівник розуміє, що важливе місце для корекції вад розвитку дитини має обстановка, в якій вона перебуває упродовж доби. Тому, працівники закладу створюють належні умови, наближені до домашніх, для перебування вихованців.

 

 
     
    

 
   

      Завдяки злагодженій праці всього трудового колективу та підтримці працівників Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА навколо кожного учня школи створено атмосферу затишку, спокою, любові, захищеності. Наша школа-інтернат готова до зустрічі з щирими, відкритими та добрими до дітей людьми.


  

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021