Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:09

| RSS
Головна | Запобігання травматизму на залізниці
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Запобігання травматизму на залізниці

 

    Життя і здоров'я наших дітей – це найбільший скарб. Тому в нашому закладі велику увагу приділяють роботі по дотриманню правил техніки безпеки. 27 вересня до закладу було запрошено представника Укрзалізниці, який доніс до вихованців закладу інформацію про випадки травмування дітей на залізниці, що трапилися внаслідок порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України. У своєму виступі він відмітив, що на Львівській залізниці серйозно занепокоєні зростанням кількості нещасних випадків, під час яких травмуються або гинуть люди, незважаючи на всі заходи з профілактики невиробничого травматизму. Протягом 8 місяців 2016 року на залізниці травмовано 71 особу, з яких 43 особи загинуло. Протягом 8 місяців 2015 року травмовано 72 особи, загинуло 36.

    Особливо прикро, що травмуються діти віком до 16 років. Протягом 8 місяців 2016 року на залізниці травмовано 5 дітей віком до 16 років, з яких 2 загинуло. Протягом 2015 року було травмовано 8 дітей, із них п'ятеро загинули. Основною причиною травмувань людей, зокрема дітей, є перехід через колії, пересування коліями та знаходження в негабаритних місцях, під час перетину залізничних переїздів на автомобілях, велосипедах.

    Останнім часом почастішали випадки ураження дітей електричним струмом. Одна з основних причин електротравм – спроба сфотографуватися в екстремальних місцях.

    В своєму виступі представник Укрзалізниці зазначив, що для убезпечення громадян на об'єктах ПАТ «Укрзалізниця» діють Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджені у 1998 році та доповнені у 2007 р. З ними можна ознайомитись на залізничних вокзалах, у вагонах пасажирських та приміських поїздів. Він закликав дітей не влаштовувати ігор на залізничних коліях та поблизу них, не їздити на велосипедах по території залізничних переїздів, станцій і вокзалів, не вилазити на ферми мостів, світлофори, дахи вагонів та не пролазити під вагонами, не перебігати колії перед поїздами, не стояти на краю перону або посадкової платформи та не використовувати навушники поблизу колії, тому що такі дії можуть призвести до травмування чи смерті.

    Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища.

    Щоб вберегти дитину від біди, треба пам'ятати та дотримуватись вищевказаних правил.

  
     
 
     
  
     
  
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021