Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:47

| RSS
Головна | Жовтневе засідання педагогічної ради
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Жовтневе засідання педагогічної ради

 

    31 жовтня, з початком осінніх канікул, в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбулось засідання педагогічної ради, де на порядок денний були винесені два питання: «Педагогіка співпраці - важлива умова освітньої діяльності навчального закладу. Шляхи розвитку демократичного стилю стосунків» та «Організація проведення та результативність корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами». З доповіддю по першому питанню виступила заступник директора з виховної роботи Л.М. Мельник, друге питання висвітлила інструктор слухового кабінету закладу Н.Г. Скубак. В обговоренні взяли участь члени педагогічної ради.

    Зокрема, з проблеми про стан організації корекційної роботи в освітній діяльності закладу виступила О.В.Новосадська, голова методичного об’єднання вчителів індивідуальної роботи.

    Питання партнерство педагогів та батьків дошкільного відділення висвітлила у своєму виступі вихователь дошкільною відділення О.Є.Козар.

    На принципах гуманно-особистісної педагогіки у школі життя за Ш.О.Амонашвілі зупинилася сурдопедагог Л.В.Ключевська.

    Питання спадщини В.О.Сухомлинського в контексті особистості учителя, педагогічного колективу та всебічного розвитку вихованців прозвучали у виступі вихователя, класного керівника 8 класу О.Л.Семенової.

   Вчитель початкової школи Н.С. Король зупинилася на питанні утвердження у стінах школи взаємин справедливості і поваги, максимального розкриття духовних цінностей кожної дитини.

    Соціальний педагог закладу Л.Г.Білик висвітлила питання шляхів розвитку демократичного стилю стосунків у сучасній школі.

   За підсумками роботи члени педагогічної ради затвердили проект рішення з питань порядку денного.

 

    
   

     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
   

     
  

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021