Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:44

| RSS
Головна | Вшановуємо Лесю Українку
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Вшановуємо Лесю Українку

 

    Старшокласники КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» вшанували пам’ять видатної української поетеси Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки), яка народилася 25 лютого 1871року в м. Новоград-Волинському.

    Учні 5-10 класів ще раз пригадали сторінки біографії видатної поетеси, дитячі роки якої минули на Волині - в Луцьку та селі Колодяжному, куди переїхала сім’я Косачів. В інтелігентній українській родині спілкувалися виключно українською мовою, шанували народні звичаї, читали українські книжки. Діти ходили в національному одязі, співали народних пісень.

    Згадали також, про великий вплив, який мала родина поетеси на її творче становлення, передусім мати - письменниця й фольклорист Олена Пчілка і дядько - визначний діяч культури Михайло Драгоманов. Про її дружбу з видатною українською письменницею Ольгою Кобилянською та її чоловіком - відомим українським фольклористом Климентом Квіткою.

    І, звичайно, найкращим вшануванням пам’яті великої поетеси було читання її віршів, яким і завершився захід. Слова великої поетеси, її гаряче серце назавжди залишаться для нас прикладом незламної стійкості, палкої любові до життя, любові до України.

 

   
   
   

 

 

Ні, я жива, я буду вічно жити.

Я маю в серці те, що не вмира…

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021