Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:03

| RSS
Головна | Тиждень пам'яті та скорботи
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Тиждень пам'яті та скорботи

 

    Відповідно до рекомендацій Чернівецької ОДА на виконання Указів Президента України «Про День Гідності та Свободи», «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні», «Про заходи у зв'язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу» у нашому закладі з 20.11.2017 по 25.11.2017 пройшов тиждень пам'яті та скорботи.

    20 листопада 2017 року в рамках цього тижня вчитель історії Р.П.Фустій провела єдиний урок на тему «Герої Небесної Сотні – взірець мужності, патріотизму, любові до рідної землі, боротьби за утвердження людської гідності та європейського майбутнього України», де старшокласники мали можливість переглянути презентацію, відеоролики, взяли участь в спільному обговоренні даної теми.

    21 листопада педагог-організатор М.Ю.Фалібога провела лінійку-реквієм із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

    В цей же день вчитель фізкультури А.О.Фукс провів спортивні змагання серед старшокласників «Ми за мир».

    22 листопада заступник директора з виховної роботи Л.М.Мельник організувала коментований перегляд відеороликів про події на Майдані під час Революції Гідності, АТО, документальних фільмів «Добровольці Божої чоти», «Зима, що нас змінила».

    24 листопада вчитель історії Р.П.Фустій провела урок пам'яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років – геноциду українського народу.

    З 20-го по 24 листопада в закладі діяла книжкова виставка, присвячена пам'яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років, яку організувала бібліотекар закладу Г.І.Іванська, відбулось оновлення стендів, що відображають подвиг Героїв Небесної сотні.

    Протягом тижня пам'яті та скорботи педагоги та учні закладу долучились до загальноукраїнської акції «Запали свічку пам'яті».

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021