Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:47

| RSS
Головна | Виховуємо патріотів
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com
Виховуємо патріотів


Завдання сучасної школи – виховання гідного громадянина своєї країни, який усвідомлює свою приналежність до неї, пишається цим.

Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу людина не може бути громадянином – вважають учні та вихователь 9-го класу О.Л.Семенова.

З чого починається Батьківщина? З найближчого оточення: сім’ї, батьківського дому, рідного міста чи села, яке діти бачать щодня, відчувають своїм, рідним, нерозривно пов’язаним з ними.

Дуже люблять учні 9-го класу екскурсії вулицями рідного міста, до історичних пам’яток, визначних місць. Результатом таких екскурсій з класом став захід «Рідне місто моє… Мандрівка Чернівцями», на який було запрошено учнів інших класів. Мандрівка видалась дуже романтичною і цікавою. Учні ознайомили всіх присутніх з історичним минулим Чернівців, всі разом милувались краєвидами старовинного міста, розмірковували над його майбутнім, над тим, що корисне можуть зробити для свого рідного міста.

«У колі родини» - так називався виховний захід, в якому взяли участь не тільки діти, а й батьки, бабусі, дідусі учнів. Під час заходу діти зі своїми рідними складали свій родовід, змагалися родинами, грали в шахи та інші цікаві ігри. А на останок діти вислухали настанови батьків.

Учні 9-го класу усвідомлюють себе повноправними громадянами своєї країни. Тому вони бажають більше знати про історію своєї держави, її культуру, побут та звичаї рідного народу. Діти під керівництвом виховательки підготували та провели усний журнал «Державні символи України». Сторінка за сторінкою журнал збагачував знаннями учнів про державу Україна, про історію створення її державних символів, про шанування громадянами святинь рідної землі.


Наступною сходинкою вивчення українських традицій стало проведення усного журналу «Народні символи України», під час якого вихованці розширили свої уявлення про своєрідність українського народу, уявлення про народні промисли, глибше проникли в глибини народної мудрості.

Отже, такі цікаві заходи розширюють світогляд вихованців, формують основи національної свідомості, виховують любов та повагу до ближнього, щирість, співпереживання, привітність, розуміння, вміння допомагати тим, хто цього потребує. Учні вчаться дотримання прийнятних у суспільстві моральних норм, почуттям солідарності та відповідальності стосовно інших, ціннісному ставленню до свого сьогодення та майбутнього.Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021