Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:03

| RSS
Головна | Сім кольорів щастя
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Сім кольорів щастя

 

    Про те, що щастя кольорове, веселе, дивовижне, радісне, захоплююче, піднесене, і,  як  веселка, має сім кольорів, - дізнались працівники КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» 15 січня під час святкування старого Нового року, яке вони самі для себе влаштували.

    Але розпочалось воно, звичайно, зі слів глибокої подяки і шани до тих, хто захищає наше щастя на війні.

Коли вночі чи вдень, у дім твій чи у хату

Прийдуть свята, ялинка і вогні,

Згадай, хоч на хвилинку про солдата,

Який в окопі мерзне на війні.

І в час, коли годинник цокне в тиші,

По вінця буде келих, щастя й сміх

Не говори хвалебних тостів пишних

А помолись за мертвих і живих.

    А далі вчителі намагались з’ясувати, що для кожного означає це загадкове слово «Щастя» і добирали кольори, якими вони хотіли позначити своє щастя.  Виявилось, що перший колір щастя -  помаранчевий  – це життя, що його подарувала мама.

    Другий колір щастя - зелений – бачити навколишній світ і різнобарв’ї, у формах і кольорах, рухах і в спокої. Можливість чути багатоголосий світ.

    Третій колір щастя – червоний - має назву Віра, Надія, Любов, а мати їхня – Мудрість. Вони допомагають жити, дають радість, дають силу духу у важкі хвилини. Вони рятують, а іноді творять справжні дива.

  
     
 
     
  
     
  
     

    Усі погодились, що четвертий колір щастя – синій – це сімейне щастя, а п’ятий колір – білий – покликання людини у житті. З погляду морального богослов’я  єдине справжнє покликання людини – це повністю реалізувати власну особистість. Кожен має робити те, до чого відчуває найбільший поклик, обрати професію для душі та бути щасливою в ній.

     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     

    Шостим кольором щастя всі визнали жовтий колір – це діти, їх веселий сміх, життєрадісні обличчя, повсякденні відкриття, безпосередність і цікаві очі. Щодня ми ведемо їх у світ прекрасного, наповнюємо кожне дитяче сердечко любов’ю, світлом доброти і людяності, навчаємо відрізняти добро і зло, вчимо мріяти і творити, намагаємось зробити їх щасливими.

    А ось і сьомий колір щастя – це здійснені наші мрії. Коли мрія стає реальністю, у людини виростають крила. Вона щаслива. І якщо люди самі не вміють літати, нехай учать літати своїх дітей високо, далеко, красиво.

     
  
     
  
     
  
     

    І, звичайно, до педагогів завітала Маланка. Господиня нинішнього 2015 року синя дерев’яна Коза побажала всім: МЕ–дового, МЕ–дянистого, МЕ–доварного, МЕ–доносного, МЕ–гаполісного, МЕ–га спортивного, МЕ–ланхолійного, МЕ–лодійного, МЕ–рехтливого і гарного, МЕ–теорологічного року!

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021