![](http://s015.radikal.ru/i330/1507/7d/07b6aec02f6a.jpg) |
Ні генделикам під стінами освітніх закладів!
«НІ ГЕНДЕЛИКАМ ПІД СТІНАМИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ!» – під таким гаслом відстоюють права дітей-інвалідів педагоги та батьки спецшколи №2. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s017.radikal.ru/i437/1505/60/8e36c96e4a21.jpg) |
Випускний бал - 2015
Ось і настав день розставання зі школою, рідними затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками. Залишились позаду і казково-незвіданий світ пізнання, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія шкільного дзвінка. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s50.radikal.ru/i127/1505/b7/9bf064117c6f.jpg) |
Відлуння останнього дзвоника
Як і по всій Україні, продзвенів останній шкільний дзвоник і в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2», констатуючи той факт, що ми завершили навчальний рік, здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими. Востаннє продзвенів він і для наших десятикласників, покликавши їх у незвідану дорогу майбутнього. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s019.radikal.ru/i609/1505/39/c2823fe65074.jpg) |
День цивільного захисту
19 травня в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» було проведено День цивільної оборони. Він розпочався з загальношкільної лінійки, яку відкрила начальник штабу ЦО – заступник директора з НВР О.Р.Бондаренко. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://i068.radikal.ru/1505/ac/83ee8f0a9288.jpg) |
Гість з Німеччини
Не минуло ще й року, як до комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» вдруге завітав координатор проекту «Зустріч зі Східною Європою» Уве Наштвей, на запрошення якого вихованці нашого закладу брали участь у конкурсі малюнків. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s58.radikal.ru/i162/1505/d8/992ae3e7829f.jpg) |
Відзначаємо День Перемоги
7-го та 8-го травня в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбулись заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s020.radikal.ru/i714/1504/d3/e6ec853cc359.jpg) |
Виставка вишивки
Вишивка – це вид мистецтва, яким традиційно захоплюються учні комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2». …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s018.radikal.ru/i517/1504/54/07ab9a069e4c.jpg) |
Подарунки від Злати Огнєвіч
17 квітня комунальний заклад «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відвідала українська співачка, депутат Верховної Ради України Злата Огнєвіч. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s017.radikal.ru/i415/1504/ab/67dfe2d9ecb7.jpg) |
Березневе засідання педагогічної ради
Старшокласники КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» вшанували пам’ять видатної української поетеси Лесі Українки. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s013.radikal.ru/i324/1502/54/f182a4b135f9.jpg) |
Реквієм
20 лютого вихованці комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» зібрались в Світлиці дозвілля для того, щоб вшанувати пам'ять героїв Майдану, героїв «Небесної сотні». …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s009.radikal.ru/i307/1502/a7/41b053847daa.gif) |
Формуємо життєві компетентності
Формування у дітей з особливими освітніми потребами ключових життєвих компетентностей з метою їх повноцінного життя в сучасному суспільстві, формування соціально свідомої, активно діяльної особистості, патріота України – проблема, над якою працює педагогічний колектив КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2». …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s019.radikal.ru/i617/1502/80/69f82258d94d.jpg) |
Солдату АТО
Ми, учні комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2», живемо в затишній, привітній школі, навчаємось у світлих відремонтованих класах і постійно пам’ятаємо і думаємо про наших солдатів - молодих хлопців, літніх чоловіків, які мерзнуть в окопах, гинуть під обстрілами ворожих «градів», оберігаючи наше мирне життя. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s008.radikal.ru/i304/1501/66/55ae2b0c8627.jpg) |
Сім кольорів щастя
Про те, що щастя кольорове, веселе, дивовижне, радісне, захоплююче, піднесене, і, як веселка, має сім кольорів, - дізнались працівники КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» 15 січня під час святкування старого Нового року, яке вони самі для себе влаштували. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s019.radikal.ru/i623/1501/fd/1132cfb036b6.jpg) |
Підвищуємо кваліфікацію
5 січня педагоги КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» зібрались на майстер-клас. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s009.radikal.ru/i307/1412/07/de426f71bf3e.jpg) |
Батьківські збори
В КЗ «Чернівецька загальноосвітня спецшкола-інтернат №2» велику увагу приділяють роботі з батьками. Так, на батьківських зборах, що відбулись днями у школі, мова йшла про спільну роботу педагогів, вихователів та сім’ї по духовно-моральному вихованню учнів. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s020.radikal.ru/i706/1412/78/453991cb22c3.jpg) |
Зима прийшла, Миколая привела!
Цілий рік наші вихованці були слухняними, ввічливими, порядними та працьовитими, порадували гостей гарними танцями і піснями. Тому Святий Миколай разом із своїми помічниками подарували їм багато смачних і корисних подарунків. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s008.radikal.ru/i303/1412/0d/0b848a1df223.gif) |
Українська мова і розвиток мовлення
Предмет «Українська мова» покликаний озброїти дітей з особливими освітніми потребами мовленням – універсальним засобом спілкування та пізнання. Успішність вивчення мови має вирішальне значення для соціальної адаптації, інтеграції у суспільство, можливості продовжувати навчання, вільно обирати професію у майбутньому. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s017.radikal.ru/i409/1412/b9/0434eac9b35d.jpg) |
Вивчаємо народні зимові традиції та свята
Прийшла зима. З півночі подув холодний вітер, з неба посипалися сніжинки, а в «Світлиці дозвілля» комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» тепло і затишно. Тут заговорили про українські зимові свята. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s50.radikal.ru/i127/1412/14/f6b0bc8a7a34.jpg) |
Герої не вмирають!
Герої не вмирають! Таку назву має проект, презентація якого відбулася 11 грудня у «Світлиці дозвілля» комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2». …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s57.radikal.ru/i156/1412/71/903c549af893.jpg) |
Відзначаємо Міжнародний день інваліда
У Міжнародний День інваліда вихованці комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №2» намагаються довести, що діти з особливими освітніми потребами, люди з обмеженими фізичними можливостями можуть все – співати, танцювати, декламувати вірші, а головне – палко любити свою Батьківщину. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s019.radikal.ru/i632/1412/65/3bcc10275ea0.jpg) |
Прийом у члени УТОГ
Напередодні дня вшанування людей з особливими потребами – Всесвітнього Дня інваліда, 22 учні комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» стали членами Українського товариства глухих, що об’єднує 50 тисяч нечуючих людей. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s010.radikal.ru/i312/1412/98/ac5dc60c537a.jpg) |
Подорож шаховим королівством
Традиційно в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» Міжнародний день інвалідів відзначають досягненнями в спорті. Так, і в цьому році, наприкінці листопада в закладі проходила командна першість з шахів серед учнів 3 – 10 класів. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s019.radikal.ru/i636/1412/66/47d6a1c872f1.jpg) |
Продовжуємо міжнародну співпрацю
Починаючи з 2007 року, триває співпраця КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» з Аугсбурзьким Центром підтримки дітей та юнацтва з вадами слуху. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s004.radikal.ru/i207/1411/91/c61e8c20c434.gif) |
Спорт для всіх
Нещодавно колектив закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» поповнився гарною родиною, що переселилася до Буковини з Криму. Це вчитель лікувальної фізкультури Тетяна Анатоліївна Топчанюк та її донька, учениця 8-го класу Елісавета. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s61.radikal.ru/i171/1411/5f/5d8d7c834e21.jpg) |
Верхи до здоров'я
Між комунальним закладом «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» та кінно-спортивним оздоровчим комплексом «Буковинська Троя» укладено угоду про спільну діяльність щодо корекції психофізичних порушень розвитку учнів з особливими освітніми потребами. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s019.radikal.ru/i600/1411/40/a225f4058847.jpg) |
Згадаймо героїв ...
21 листопада наша країна в глибокій скорботі і шані вперше в її історії Указом Президента відзначає День гідності і Свободи. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s020.radikal.ru/i722/1411/df/6622f69ba83e.jpg) |
Тиждень безпеки життєдіяльності
З 10 по 17 листопада в нашому закладі було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s016.radikal.ru/i337/1411/d9/7d598ca92c9a.gif) |
Вивчаємо українську мову
Стан вивчення української мови в нашій школі знаходиться на постійному контролі. З нагоди святкування Дня української писемності та мови та в рамках декади вивчення української мови педагоги закладу провели демонстраційні уроки, виховні заходи, години спілкування. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s010.radikal.ru/i311/1411/f6/55e0a68a9d74.jpg) |
Впроваджуємо здоров'язберігаючі технології
Створення комфортного, психологічно безпечного розвивально-освітнього середовища, у якому дитина має можливість вільного самовиявлення та індивідуального творчого розвитку є першочерговим завданням педагогів-дошкільників нашої школи. Тому вихователь дошкільної групи О.Є.Козар у своїй практиці активно застосовує технології сендплей - пісочну гру. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s011.radikal.ru/i316/1411/0c/2accfcff7b59.jpg) |
Готуємо українські страви
В рамках міждержавного проекту з Аугсбурзьким центром підтримки дітей та юнацтва з вадами слуху «Я розкажу тобі про Україну» в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбувся кулінарний конкурс «традиційна українська кухня». …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s011.radikal.ru/i315/1409/23/f8a66d23ac43.jpg) |
Вітаємо чемпіона!
Всі вихованці, їх батьки, педагоги комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» уважно стежать за успіхами випускника школи 2014 року Сергія Бойчука, неодноразового призера Всеукраїнських змагань з греко-римської боротьби. …
Дізнатися більше >>
|
|
|
![](http://s017.radikal.ru/i423/1409/fe/ed10e7d54997.jpg) |
Свято першого дзвоника
Свято першого дзвоника в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» розпочалось «Молитвою за Україну» та хвилиною мовчання з метою вшанування пам’яті загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави. …
Дізнатися більше >>
|