Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 18:47

| RSS
Головна | Місячник благоустрою
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Місячник благоустрою

 

На виконання розпорядження Чернівецької обласної ради від 01.02.2021 року «Про проведення заходів з благоустрою території, об’єктів спільної власності Територіальних громад області», листа Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної адміністрації від 04.02.2021 р. № 01-33/330 упродовж лютого 2021 року в закладі проведено заходи з благоустрою прибудинкової території.

Вся діяльність була спрямована на створення безпечних умов для учасників освітнього процесу, запобігання їх травмування. Відповідальними працівниками технічного персоналу належним чином прибрано прибудинкову територію. Тротуари зі сторони вулиць Гете, Шіллера, Лисенка та Л.Українки очищено від снігу та льоду. За відповідних погодних умов тротуари посипалися сумішшю піску та солі.

З метою попередження утворення на звісах даху травмонебезпечних бурульок силами працівників установи проведені відповідні роботи. При складних погодних умовах, за необхідності, вживалися заходи по сигнальному обгородженню небезпечних місць.

На звернення адміністрації закладу, працівниками Тресту зеленого господарства та протизсувних робіт проведено очистку дерев зі сторони вул. Гете, що значно покращило природній доступ світла до класних приміщень.

Упродовж березня-квітня плануються додаткові заходи по благоустрою прибудинкової території. А саме: скопування землі та висаджування рослин на клумбах, сезонна обробка дерев та кущів від шкідників.

 

    
     
 
     
     
    
     
    
     
   
   
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021