Чернівецька спеціальна школа №2 - Презентація комп’ютерного класу

Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Четвер, 19.01.2017, 21:06

| RSS
Головна | Презентація комп’ютерного класу
Меню сайту

Авторизація

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Олександр Скубак,

продюсер, адміністратор

Ніна Скубак,

менеджер, ньюсмейкер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comПрезентація нового комп'ютерного класу


Напередодні початку другого навчального півріччя у школі відбулася презентація нового мобільного комп’ютерного класу.

Її провів системний адміністратор Олександр Михайлович Скубак. Він ознайомив присутніх членів адміністрації школи, вчителів та вихователів з основними технічними характеристиками мобільних комп’ютерів та сучасної інтерактивної дошки, які школа одержала перед Новим роком, відповів на їх запитання.

Особливий наголос О.М. Скубак зробив на підключенні всіх 20-ти комп’ютерів нового класу до Інтернету через Wi-Fi-роутер. Він також детально зупинився на особливостях ліцензійного програмного забезпечення, встановленого на нових комп’ютерах. В рамках оволодіння комп’ютерною грамотністю вчителів і вихователів школи було вирішено продовжити консультації щодо використання окремих програмних продуктів та навичок роботи з ними.

Безперечно, новий мобільний комп’ютерний клас стане тим осередком, на базі якого педагогічні працівники школи зможуть суттєво покращити підготовку і опрацювання плануючої документації, методичних розробок, сценаріїв уроків, виховних заходів і т.п., що позитивно відобразиться на весь навчально-виховний процес у школі.
Офіційні сайти

Відео блок
 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2017