Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:27

| RSS
Головна | На порядку денному – патріотичне виховання
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      На порядку денному - патріотичне виховання

 

 

    28 жовтня в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбулось засідання педагогічної ради, де обговорювалось питання «Шляхи реалізації концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді, формування в неї національної свідомості». З доповіддю на вище вказану тему виступила заступник директора з виховної роботи Л.М.Мельник.

    Педагоги закладу взяли активну участь в обговоренні доповіді. Вчитель початкових класів Н.Ю.Бачинська в своєму виступі розповіла про реалізацію національно-освітніх принципів виховання, формування національної свідомості під час вивчення навчальних предметів початкової ланки. Сурдопедагог Л.В.Ключевська у своєму виступі підкреслила роль  рідної мови, – духовної основи нації, у вихованні патріотичних почуттів. Вчитель біології Н.Г.Марценюк доповіла про виховання любові до рідної землі, українського народу, шанобливого ставлення до природи через використання краєзнавчого матеріалу у викладанні природничих наук. Класний керівник 5-А класу Н.В.Шестакова поділилась досвідом з формування національної свідомості та патріотичних почуттів на прикладах життя видатних історичних постатей, Героїв Небесної сотні, прикладах мужності учасників АТО. Вихователь М.І.Стасюк розповіла як здійснюється формування громадянських почуттів через виховання у школярів любові до рідного дому, краю, вулиці, своєї країни, культури, побуту, традицій.

    Соціальний педагог закладу Л.Г.Білик доповіла про роботу соціально-психологічної служби школи щодо захисту прав і свобод дітей, дотримання батьками обов’язків щодо родинного виховання.

    На засіданні педагогічної ради виступили лікар школи І.Ю.Шкеть та медична сестра з дієтичного харчування К.Д.Мартенюк. Вони висвітлили питання реалізації прав дітей на життя та охорону здоров’я, забезпечення їх належного медичного обслуговування.

    Педагог-організатор Т.В.Лушпай доповіла присутнім про організацію змістовного дозвілля учнів закладу в другій половині дня, їх участь в міських та обласних конкурсах та змаганнях.

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     

    Члени педагогічної ради одностайно затвердили заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей на 2015–2016 навчальний рік та рішення продовжити інформаційно-просвітницьку роботу з батьками та учнями, спрямовану на формування толерантності, поваги до культури, історії, мови, звичаїв та традицій як українців так і представників різних національностей, за участю психологів, істориків, працівників кримінальної міліції з метою формування у дітей духовності, моральної культури, уміння жити в громадянському суспільстві.

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021