Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 02.03.2021, 18:52

| RSS
Головна | Тиха акція «Ангели пам'яті»
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Тиха акція «Ангели пам'яті»

 

    18 лютого об 11 годині вихованці КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» зібралися в Світлиці дозвілля одночасно з усією Україною, щоб долучитися до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам'яті». Ця акція присвячена пам'яті розстрілам Героїв Небесної Сотні, які розпочалися 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві під час революції Гідності або Євромайдану. Український народ проявив своє небажання миритися з надмірною владою Віктора Януковича та перетворення країни на одну з колоній Росії.

    Своє невдоволення українці виявили масовими протестами, в результаті яких загинуло більше сотні наших співвітчизників. В Україні загиблих протестувальників, які мали безпосереднє відношення до ідей та акції Євромайдану називають «Небесною сотнею».

    Подвиг Героїв Небесної сотні назавжди залишиться в нашій пам'яті. Ми пам'ятаємо і низько вклоняємося, бо Герої не вмирають!!!

    Білі паперові ангели в руках дітей – це символи розстріляних мирних людей і нашої пам'яті про їхній подвиг. Діти тихо вшановують тих, хто віддав своє життя за мрію про нову Україну хвилиною мовчання.

 

 
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
 
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021