Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:11

| RSS
Головна | До нас завітала Коляда
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      До нас завітала Коляда

 

    Повертаються із забуття і замовчування древні звичаї й обряди нашого народу. Нажаль, більшість людей дуже погано ще їх знають. Але без минулого не буває сьогодення.

    Тому вихованці нашого закладу поважають Віру й обряди наших Предків. Новий 2020 рік вони зустрічають Колядою разом з вчителем музики Я.М.Федик.

    Колядування завжди починають колядками про створення Світу, а потім величають усіх членів родини з персональними побажаннями кожному.

    Вченими встановлено, що пісні мають свою енергетику. Що цікаво, найстаріші українські пісні мають величенну енергетику. А саме цікаве - найбільша енергетика саме в колядок і щедрівок. У римських хроніках зафіксовано, що це настільки древній обряд етрусків, що тільки найбільш обдаровані Волхви осягають його первісну сутність. А це значить, що вік цих пісень складає не менше 5000-7000 років. Цікаво, що щедрівки збереглися тільки в Україні.

    Для величання Бога-Творця народ створив величезну кількість урочистих гімнів-пісень про створення світу, шанування Сонця, Місяця, Богині Дані і їхніх нащадок-людей - колядок і щедрівок. Це свято віри у Світло, для того, щоб люди жили краще, щоб земля краще родила, чим торік, щоб майбутні діти й онуки Роду жили веселіше. Всі рухи, дії і слова колядників, що на перший погляд не мають ніякого значення в житті людини, віють на серце кожного з нас чаром рідної стихії і є для душі живущим бальзамом, який сповнює її могутньою силою.

     «Світло, що щороку дарує людям Сонце Коляди, - це живлюща, усеперемагаюча міць Творця, що кличе з найдавніших часів і по цю годину на Святу вечерю, де двері для усіх відкриті, де столи для усіх накриті».

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021