Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:47

| RSS
Головна | Подяка Службі охорони
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comПодяка Службі охорони

 

Адміністрація, педагогічний та батьківський колективи, учні школи-інтернату № 2 висловлюють щиру подяку ВДСО при УМВС України в Чернівецькій області на чолі з його керівником Патрашем Василем Радуловичем за постійне піклування та турботу про дітей-інвалідів по слуху, які навчаються в нашому закладі.

Працівники цієї служби є справжніми друзями і помічниками школи, вони живуть інтересами кожного вихованця. Їхню подвижницьку підтримку ми відчуваємо постійно. Вони вітають дітей зі святами, допомагають  вдосконалити побутові умови, створюють безпечні умови для їх перебування в закладі. Опікуючись про дітей-інвалідів, вони допомагають вселити в кожного вихованця віру в доброту та милосердя, надію на те, що в цьому складному світі вони не залишаться без розуміння, підтримки та допомоги.

     

Напередодні світлого Великоднього свята працівники ВДСО допомогли в облаштуванні шкільного подвір’я та прилеглої території: почистили дерева;  побілили та пофарбували близько 260 метрів огорожі;  посадили кущі та  квіти. Ми цінуємо їх гуманність, розуміння, з яким вони ставляться до проблем дітей з обмеженими можливостями фізичного та (або) розумового  розвитку.

     

     

Від усього серця щиро вітаємо Вас та всіх працівників ВДСО при УМВС України в Чернівецькій області із найсвітлішим святом – Великоднем!

    

Нехай це величне свято Воскресіння Христового зміцнить всіх вас духовно, наповнить Ваші серця любов’ю та добротою, направить молитви на світлі помисли. Хай в Ваших серцях  панують радість та спокій, а вічними супутниками Ваших родин будуть  здоров’я,любов, радість, мир та злагода!  

Нехай Господня ласка Вас зігріває та навчає щастя! Незмінного успіху та здійснення всіх прогресивних задумів бажають Вам учні, педагоги комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2».


Директор школи                                                                         Г.Т. Торська

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021