Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:28

| RSS
Головна | Психолого-педагогічна конференція
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comПсихолого-педагогічна конференція


Одне з основних завдань сучасної спеціальної школи – найширша реалізація потенційних можливостей кожної дитини з обмеженими можливостями фізичного та ( або) розумового розвитку. Успіх дитини у навчанні, залежить від того наскільки умови навчання і виховання відповідають її реальним можливостям, наскільки ефективно здійснюється її психолого-педагогічний супровід. Для педагога-практика, який прагне активніше застосовувати стимулюючі методи впливу на учня, вкрай важливо знати клінічні особливості перебігу хвороби та їх вплив на розвиток дитини. На допомогу йому приходять  спеціалісти школи, що мають систему знань з психології, сурдопедагогіки, логопедії, практичний психолог, лікар. Разом з вчителем ці фахівці входять до складу шкільної психолого-медико-педагогічної комісії.

13 січня в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» вже традиційно відбулася психолого-педагогічна конференція.

Порядком денним було передбачено звіт про роботу комісії школи за І семестр 2011-2012 н.р., методичні рекомендації для педагогів закладу щодо організації психокорекційної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами,  ознайомлено всіх педагогів з особливостями психічних процесів даних учнів та динамікою їх розвитку, внесені корективи  в стратегічні плани індивідуального супроводу для кожного конкретного учня (індивідуальні освітні маршрути). Адже, згідно наказу Головного управління освіти і науки Чернівецької ОДА від від 07.09.2010 р № 405 «Про розмежування функцій щодо набору дітей та комплектування класів Чернівецьких спецшкіл-інтернатів № 1, 2», на навчання до нашого закладу, окрім слабочуючих учнів, направляються діти, яким діагностовано ранній дитячий аутизм при збереженому інтелекті та ЗПР. І хоч ці нозології є новими для закладу, проте, всі новоприбулі діти завдяки правильно організованій корекційній роботі, підвищили рівень особистісного розвитку, вони позбуваються комплексу меншовартості, почуваються  потрібними і щасливими.

Кожен з нас розуміє, що найбільше диво, здатне перемогти будь-яку недугу, - це віра в успіх, терпіння, цілеспрямованість і, звичайно ж, любов до дитини.Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021