Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 02:57

| RSS
Головна | Наталка-Полтавка - 2012
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comНаталка-Полтавка - 2012 


В рамках шкільного театралізованого марафону «Золоті оплески» 23 квітня відбулася вистава за мотивами драми І.П.Котляревського «Наталка Полтавка».

Педагоги школи систематично залучають учнів до проектної діяльності, зокрема пошукової роботи теоретичного характеру. Вивчаючи твір «Наталка Полтавка», учні 10 класу визначали тему, ідейний зміст твору та характеристики героїв, які настільки їх зацікавили, що вони самі запропонували зробити постановку цієї відомої на весь світ п’єси.
Під керівництвом вчителя української мови та літератури Т.В. Лушпай група вихованців закладу у складі Наталії Запаранюк (10 кл.), Владислава Белінського (10 кл.), Любомира Лунгу (8 кл.), Богдана Пащуна (7-Б кл.), Антоніни Никифоряк (7-А кл), Максима Мар’янчука (6 кл.) активно проводила репетиції та 23 квітня продемонструвала свої аматорські здібності.

Глядачі із захопленням спостерігали за подіями, що відбувались на сцені, бурхливо аплодували, обговорювали побачене і були щиро вдячні аматорам за підтримку національних традицій, за майстерне перевтілення в образи дійових осіб драми «Наталка Полтавка».

 


Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021