Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:53

| RSS
Головна | Спорт для всіх
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Спорт для всіх

 

    Нещодавно колектив закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» поповнився гарною родиною, що переселилася до Буковини з Криму. Це вчитель лікувальної фізкультури Тетяна Анатоліївна Топчанюк та її донька, учениця 8-го класу Елісавета.

    В своїй роботі Тетяна Анатоліївна велику увагу приділяє розширенню уявлень учнів про світ спорту, його види, працює над прищепленням любові до спорту, навичок ведення здорового способу життя, бажання займатись спортом. Вона постійно доводить дітям думку про те, що спорт належить не тільки обраним. Спортом може займатись кожна людина, навіть з обмеженими фізичними можливостями. Так нещодавно педагог провела загальношкільний захід для учнів початкової школи на тему: «Спорт для всіх», на якому діти мали можливість ознайомитись із паралімпійським рухом. Тут були наведені вражаючі відеоматеріали, вражаючі приклади мужності спортсменів-паралімпійців, які маючи значні фізичні вади, такі, наприклад, як відсутність кінцівок та інші, показують спортивні досягнення у легкій атлетиці, плаванні, гірськолижному спорті.

  
     
 
     
  
     
  
     

    Після завершення бесіди діти продемонстрували свої прагнення і можливості у спортивній залі, де були проведені цікаві естафети та спортивні ігри. Девізом змагань стали слова: «Я можу!».

     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     

    Тетяна Анатоліївна прищеплює дітям любов до спорту не тільки на роботі. Її молодша, з трьох дітей, донька Елісавета уже стала спортивною гордістю не тільки нашої школи, а і всієї Буковини. Нещодавно на чемпіонаті України з велосипедного спорту, який проходив у Чернівцях, вона виконала норматив майстра спорту України і стала чемпіонкою України! В наступному році вона планує виступити на чемпіонаті Європи на гірському велосипеді.

     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
  
     

    Еліс займається велосипедним спортом з 6 років. Тренером є її тато – майстер спорту міжнародного класу. Дівчинка тренується щодня по 3 години в будь-яку погоду, будь-яку пору року. Багато уваги приділяє загальній фізичній підготовці, багато бігає на великі дистанції, плаває в басейні. Всі вихованці закладу дуже радіють з того, що в нас появилась така видатна спортсменка.

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021