Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:29

| RSS
Головна | День Святого Миколая
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comДо нас загостив Святий Чудотворець Миколай 


Казкові події відбувались у стінах нашої школи 19 грудня. У це найочікуваніше свято покровитель усіх дітей Чудотворець Миколай прислав своїх помічників. 

Першими завітали представники облдержадміністрації в особі заступника голови облдержадміністрації Георгія Костянтиновича Галиця та заступника начальника ГУОН Анатолія Федоровича Швеця, які презентували подарунки від Обласної ради – набір меблів для класів, інтерактивну дошку і, найжаданіший подарунок – комп’ютерний клас з 20-ти новеньких ноутбуків!

Директор обласної станції юних техніків Петро Денисович Плешко та працівники гуртків «Юних техніків» та «Трасового моделювання» ознайомили наших вихованців з роботами дітей, що є членами цих гуртків. Знаменитий  виріб «Робот» був учасником Всеукраїнської виставки «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

Працівники Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді під керівництвом директора Людмили Юріївни Головченко привезли переносний контактний майданчик, де наші вихованці мали змогу поспілкуватись із символом наступного року – ігуаною «Жеромом», морськими свинками, черепахами, які в майбутньому, можливо стануть їх домашніми улюбленцями.До пізнього вечора не зачинялись двері «Світлиці дозвілля» нашого закладу, яка гостинно приймала людей, не байдужих до долі дітей, що потребують особливої уваги. Учні школи № 5, гімназії № 2 подарували 70 примірників підручників та художньої літератури.

І, насамкінець, до нас завітали студенти медичної академії – майбутні лікарі, які подарували настільні ігри. Щороку вони приходять до нашого закладу з добрими ділами, якими вчаться лікувати не тільки тіло а й дитячі душі. Адже діти є дзеркалом суспільства, нашою надією на щасливе майбутнє. І хоча наші вихованці не чують ранкових співів птахів, не чують ніжних та лагідних слів своєї матусі, вони роблять все для того, щоб жити повноцінним життям, розвивати свої вміння, здібності та таланти. А від нині, завдяки вам, шановні гості, дітки матимуть змогу більше працювати, щоб бути невід’ємною часточкою нашого суспільства.

Ми хочемо, щоб в цей день ви були вдвічі щасливіші, адже ті, про кого ви піклуєтесь, дарували свою любов, шану та тепло у виконаних піснях, танцях та віршах.

Висловлюємо велику подяку за небайдуже ставлення до дітей, які волею долі обмежені у своїх фізичних можливостях. Дякуємо вам за підтримку, за чуйне та щире серце!


Святий отче, Миколай!

Нашу хату не минай!

Подаруй ти нам потіху,

І торбину повну сміху,

І здоров'я для родини,

Красну долю для Вкраїни.

Нині святий Миколай,

В український піде край,

Всім, хто чемний і слухняний,

Подаруночки роздасть.
Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021