Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:42

| RSS
Головна | Психологічний тренінг
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comПсихологічний тренінг

 

У кожній школі є педагоги, здатні до професійного та особистісного зростання, вільні від догм та стереотипів. Саме вони допомагають своїм вихованцям подолати відчуження від школи, завдяки цим учителям учні йдуть на уроки не з відразою і страхом, а з цікавістю та задоволенням. Цим особистостям вдається не тільки робити навчання й виховання більш ефективним, а й отримувати задоволення від своєї роботи.

Професія вчителя належить до духовно небезпечних, а погляд на вчителя як на людину без права на помилку ускладнює професійне та особистісне зростання, веде вчителя до емоційного «вигорання». Протиставити цьому можна лише усвідомлення власної недосконалості та прагнення до змін.

Тому 11 травня психологом школи Інною Палій було проведено тренінгові заняття для педагогів на тему «Я сам будую своє життя».

     

Метою заняття було допомогти педагогам оволодіти різними формами спілкування (вербальними і невербальними), гармонізація внутрішнього світу педагога, послаблення психічної напруженості, навчання експромту в умовах дефіциту часу, створення умов для діалогічного спілкування.
Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021