Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:17

| RSS
Головна | Без сім'ї немає щастя на Землі
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Без сім'ї немає щастя на Землі

 

    Відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН 20 вересня 1993 року було запроваджено Міжнародний день сім'ї, який відзначається щороку 15 травня.

    Сім'я як основний елемент суспільства є берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

    У всі часи за відношенням держави, а також за становищем родини в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім'ї і держави — необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.

    З сім'ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

    В народі кажуть «Сім'я, родина - це найдорожче, що є в людини» тому родинному вихованню в нашому закладі приділяють велику увагу.

    Так 17 травня наші наймолодші вихованці разом зі своїми педагогами Є.С.Бодруг, Г.М.Маслей, І.І.Нємцевою, Т.Д.Михальчук, О.Є.Козар, Г.Я.Маньковською, М.Д.Купіною, А.П.Павчук запросили на родинне свято своїх батьків, бабусь, дідусів, братів і сестер де вони піснями, танцями, віршами привітали їх з Міжнародним днем Родини. …

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
 
     

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021