Статистика |
Онлайн всього: 22 Гостей: 22 Користувачів: 0 |
|
Благодійна акція
Вже в котрий раз студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з викладачами беруть участь у благодійних акціях щодо вихованців нашого закладу, даруючи їм іграшки, солодощі, інші подарунки.
Цього разу медуніверситет представляли студентки-педіатри з медичного факультету №4 Катерина Усатова і Лілія Гук зі своїм керівником, головним куратором факультету, доцентом Світланою Симоненко.
![](https://c.radikal.ru/c10/2003/9b/03a787c161c6.jpg)
|
|
|