Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 00:37

| RSS
Головна | «Відкриваючи двері»
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      «Відкриваючи двері»

 

    Педагоги комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» взяли участь у Міжнародній конференції з проблем аутизму «Відкриваючи двері», що відбувалась у м. Києві і транслювалась в он-лайн режимі 13 – 14 жовтня 2015 року.

    Вчителі, вихователі спеціальної школи для дітей з особливими освітніми потребами з великою зацікавленістю прослухали доповіді провідних спеціалістів галузі. Серед спікерів конференції - сертифіковані викладачі, магістри спеціальної освіти, логопеди, психологи, ерготерапевти, сертифіковані поведінкові аналітики ABA (BCBA), фахівці з багаторічним досвідом роботи з дітьми з особливими потребами, у т.ч. з дітьми з аутизмом: Роберт Бакендорф (США, Огайо), Шарлін Джоакім (США, Каліфорнія), Сюзан Уаллі (США, Нью-Гемпшир), Карен Роббінс (США, Вашингтон), Оксана Елсінгер (США, Мінесота,  Україна), Марина Крисов (Ізраїль, Тель-Авів), Андрій Примак (Україна, Київ).

    Ця конференція допоможе педагогам, батькам, що виховують дітей з аутизмом відкрити двері для повноцінного включення дитини з особливими освітніми потребами в соціальне середовище.

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
  

    Всім, хто бажає переглянути матеріали конференції «Відкриваючи двері» у повному обсязі, які відсьогодні доступні на ресурсі YouTube, пропонуємо перейти за наступними посиланнями:

https://youtu.be/ntKbhueB6YY - засідання від 13 жовтня 2015 р.

https://youtu.be/Q6tfO3QeZI4 - засідання від 14 жовтня 2015 р.

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021