Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:11

| RSS
Головна | Новий 2018/2019 навчальний рік розпочато!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Новий 2018/2019 навчальний рік розпочато!

 

     Чудового осіннього сонячного дня 3-го вересня на подвір′ї нашої школи на урочисту лінійку з нагоди початку нового навчального року зібрались учні разом зі своїми педагогами та батьками. Тут також були присутні гості, друзі, спонсори та волонтери, які завжди готові допомогти нашим учням зростати сильними, здоровими та розумними, справжніми патріотами України. А саме Сергій Сергійович Чеботар – начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області, Альона Миколаївна Чебан – начальник відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Чернівецькій області, Віталія Василівна Реведжук – в. о. заступника начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області, представники волонтерського руху Буковини, Степан Сільвестрович Піц – представник церкви християн віри євангельської п′ятидесятників, підприємець Марина Здебська, Єфим Шикович Фінгерман – пастор церкви «Шлях перемоги». Як завжди, вони прийшли не з порожніми руками, а з подарунками, які стануть в нагоді нашим учням, будуть допомагати їм в навчанні.

     Директор школи Наталія Василівна Ткачук привітала всіх присутніх з початком навчання в новій українській школі, подякувала батькам, які допомагали оздобити класні приміщення всім необхідним для здобуття учнями компетентностей ХХІ століття. Вчителі, батьки та гості теплими словами благословили педагогів та учнів на нові досягнення, здобуття нових знань, зустрічі з новими друзями та досягнення нових мрій.

     Перший дзвінок покликав всіх у «Світлицю дозвілля», де відбувся перший урок на тему «Буковинське віче та його історичне значення», присвячений 100-річчю Буковинського віча, який підготувала та провела вчитель всесвітньої літератури Світлана Олександрівна Боднарюк.

      Шановні відвідувачі нашого сайту! Переглянути/завантажити відео-матеріали Першого дзвоника - 2018 можна за наступним посиленням на ресурсі Дропбокс:

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
 
  
 
  
     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021